Minecraft i Legue of LEgends i inne

Forum bardzo fajne o grach

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-03-31 21:15:33

 Dager31

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 8
Punktów :   

Przywitaj się

Witam jestem marek i jestem administratorem.

Offline

 

#2 2012-04-01 00:09:00

Mizuki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przywitaj się

Oj ale to słodkie hehehe Wiesz ciężko za uwarzyć zwłaszcza że po lewej stronie pod nickiem pisze hehe trochę to mało może napisz jeszcze jaka jest twoja ulubiona gra z pośród tych przedstawionych na forum... Może jakieś inne zainteresowanie z poza zakresu gier... Może poinformuj w jakim zakresie możesz pomóc w razie potrzeby(skoro jesteś administratorem)... itp. Po prostu myślę że ta zakładka jest dobrym pomysłem ale z niej inni powinni się dowiedzieć który z użytkowników lubi to co ty, czy warto nawiązać z nim kontakt... to pozwoliłoby wam prowadzić te forum w miarę przyjaznej atmosferze...
[Jeśli chcesz możesz usunąć ten post jak tylko przeczytasz... ]

A więc Witam
Jestem Mizuki hehe  ale to już wiecie...
Zapisałam się na forum żeby pomóc wam (Dager31, cherek) wystartować z tym projektem...
Jak coś zawsze możecie się w tej sprawie zwrócić do mnie o rade...
Jeśli chodzi o gry to jestem zielona ale po prostu je lubię...


J: Więc. Do kobiety trzeba się pofatygować, tak? Potem patrzysz jej w  oczy. Przysuwasz się, tak? Tylko troszeczkę, a najlepiej do końca…hyhyhy. A potem czekasz, aż ona też się troszeczkę p[przysunie, prawdaż? Teraz wasze wargi praktycznie się już stykają. Hym. A potem po prostu jej mówisz… jak bardzo jej nienawidzisz
M: Raczej… ee… raczej kocham…
J: Aaa, to pies na baby! Szczek, szczek!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wacki.pun.pl www.the-world-of-pokemon.pun.pl www.southtransylvania.pun.pl www.falerystyka.pun.pl www.speedwayman.pun.pl